ShakesPeer

ShakesPeer Mac için

Doğrudan P2P istemcisini bağlayın

ShakesPeer, daha az bilinen Direct Connect ağına bağlanmanızı sağlayan eşler arası (P2P) bir bağlantıdır. Bunu kullanmanın avantajlarından biri, muhtemelen daha popüler ağlardan daha az dosya olacak olsa da, daha iyi kalite ve gerçek bir topluluk...Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Basit arayüzü
  • Aramalarınızı, arkadaşlarınızı ve yer işaretlerinizi kaydeder
  • Türüne göre ara

DEZAVANTAJLAR

  • Sınırlı gelişmiş arama (boyut)

Çok iyi
8

ShakesPeer, daha az bilinen Direct Connect ağına bağlanmanızı sağlayan eşler arası (P2P) bir bağlantıdır. Bunu kullanmanın avantajlarından biri, muhtemelen daha popüler ağlardan daha az dosya olacak olsa da, daha iyi kalite ve gerçek bir topluluk bulma eğiliminde olmanız gerekir. Doğrudan Bağlantı ile 411, 412 ve 413 numaralı bağlantı noktalarını kullanırsınız, bu nedenle bağlantı noktalarının serbest olduğundan emin olun.

ShakesPeer kullanımı oldukça kolay bir arayüz sunuyor. ShakesPeer'deki arama kutusu, dosyaları türüne göre seçmenizi ve tüm sonuçlarınızı soldaki panele kaydetmenizi sağlar. ShakesPeer ayrıca tüm arkadaşlarınızı, yer işaretlerinizi ve indirmelerinizi listeler. Bir hub'a bağlanmak çok kolaydır.

Sadece dürüst olmak gerekirse gelişmiş arama özelliği ile gerçekten hayal kırıklığına uğradım. Tek yaptığı, dosyaları boyuta göre belirlemenize izin verir.

ShakesPeer, daha az bilinen Direct Connect ağına erişmenizi sağlayan bir P2P istemcisidir.

mac için Dosya Paylaşımı ve Peer to Peer en fazla indirilenler

ShakesPeer

İndir

ShakesPeer 0.9.11

ShakesPeer hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×